Autor Wątek: Pomysly na poprawe stanu gildii  (Przeczytany 3816 razy)

Desire

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Pomysly na poprawe stanu gildii
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 03, 2014, 20:24:12 »
ok, ujmę to w taki sposób - otrzymaliśmy informacje i czekamy na konkretną propozycję, aktualnie mamy 17 miejsc wolnych i liczba tych miejsc może się zwiększyć do 35, nie ma sentymentów...
od razu również powiem, że tydzień temu gracze Victory odrzucili propozycję MistrzówSP dotyczącą fuzji naszych gildii, dlatego oczekuję konkretów, które chciałbym przedstawić graczom Victory. Wszyscy jesteśmy świadomi, że to wstępne ustalenia, które nie wiążą żadnej ze stron, dlatego możemy rozważyć wszystkie opcje.

Vanley

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Pomysly na poprawe stanu gildii
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 03, 2014, 20:27:08 »
Desire czytajac twoja wiadomosc odnosze wrazenie ze az sie palisz by w koncu powiedziec wasze warunki ;) nie krepuj sie ;P


35 wolnych miejsc to duzo i raczej bysmy sie zmiescili. ale trzeba to przeliczyc i tak :P

Desire

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Pomysly na poprawe stanu gildii
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 03, 2014, 20:31:18 »
Nie ma żadnych naszych warunków... w gildii Victory jeszcze nikt o niczym nie wie, z nikim nie rozmawiałem... dopuszczam każdą możliwość, dlatego chciałem znać konkrety z Waszej strony, ponieważ propozycja wyszła od Was. Chciałbym móc porozmawiać z moimi graczami, ale chcę rozmawiać o konkretach  8)

Vanley

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Pomysly na poprawe stanu gildii
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 03, 2014, 20:33:42 »
skoro z mistrzami nie wyszlo to daje do myslenia ;) zawsze Victory by chcialo aby ich lider -mistrz pozostal na stanowisku i to raczej glowny powod ;P nie sadze by nie chcieli sie wzmocnic  ;) tym bardziej jak mowisz ze mozecie miec 35 wolnych miejsc to was juz tez jest nie wielu :P ale ja tu tylko dziewcznom pomagam w negocjacjach ;P one musza podac warunki itp :P

Euciaa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Pomysly na poprawe stanu gildii
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 03, 2014, 20:35:41 »
Desire powiem tak wszystko jest do dogadania :D jakie macie zasady w gildii?

Desire

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Pomysly na poprawe stanu gildii
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 03, 2014, 21:03:28 »
Powodem było to, że mistrzowie mieli tylko 8 wolnych miejsc, a gwarantowali, że przyjmą wszystkich, którzy będą chcieli przejść do ich gildii, to po pierwsze... gracze w Victory dobrze się czują i nie chcieli opuszczać gildii, to po drugie... a w kwestii zasad, to nie mamy żadnych, w komunikacie gildii jest informacja o wysokości dziennej dotacji na rzecz gildii, raz w tygodniu sprawdzam stany kontrybucji, gracze nieaktywni przez 72h wylatują z gildii - to wszystko

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
realliferpg compaanions stajnia-ow magicalespackluporum westcraft